Atrakcje na miejscu

W Kuźni Spokoju zapewnimy Państwu relaks, spokój i ciszę oraz odpoczynek w słońcu na plaży nad brzegiem prywatnego stawu lub podczas spacerów w lesie.

Do dyspozycji gości jest także boisko do kometki.

W okresie zimowym proponujemy narty biegowe.


Zajęcia szkoleniowe 


Podczas zajęć stolarstwa tradycyjnego można wykonać własne łyżki, talerze i ozdoby podlaskie z drewna.


Zainteresowanym zielarstwem proponujemy zbieranie ziół i naukę produkcji syropów, kosmetyków i nalewek na własny użytek.


Obserwacja życia zwierząt leśnych

Zachęcamy do nauki rozpoznawania tropów zwierząt oraz gatunków ptaków po ich odgłosach. W bezpośrednim otoczeniu Kuźni żyje ponad 30 gatunków ptaków, 15 gatunków motyli oraz ssaki charakterystyczne dla tego regionu takie jak żubry, sarny, jelenie, kuny, lisy i inne bardzo ciekawe zwierzęta.


Na grzyby

W sezonie grzybobrania gwarantujemy udane zbiory grzybów. W naszym regionie ten leśny przysmak występuje w dużych ilościach.


Na życzenie gości

Istnieje możliwość skorzystania z tradycyjnej ziemianki do przechowywania żywności oraz z wiaty biesiadnej, w której można przygotować pyszny posiłek, odpocząć od skwaru i przede wszystkim spędzać długie wieczory na gawędach i opowieściach.

Dla chętnych organizujemy kino letnie. Jest to niepowtarzalna okazja, by w wyjątkowym otoczeniu obejrzeć swój ulubiony film.


Dla wszystkich chętnych

Szkolenia jazdy z Kubą Bielakiem to wyjątkowa okazja poszerzenia swoich umiejętności jazdy
samochodem. Oferta zawiera program szkolenia „defensive driving” w ruchu drogowym w teorii i praktyce.

var audio = document.getElementById("myaudio"); audio.volume = 0.8;