O Nas

Kuźnia Spokoju powstała z inicjatywy Kuby Bielaka, dziennikarza motoryzacyjnego, który po latach pracy w TVN TURBO oraz stworzonej przez niego Akademii Bezpiecznej Jazdy, postanowił zmienić nieco styl życia. Z początku przeprowadzka ze zgiełku Warszawy oraz oderwanie się od życia „na walizkach” wydawały się krokiem bardzo radykalnym. Jednak spokojny zakątek Podlasia okazał się strzałem w dziesiątkę. Cały proces zmiany i budowania Kuźni Spokoju możecie obbeirzeć na Facebooku i na kanale Youtube pod nazwą „Projekt Las”. Na bieżąco prowadzona jest filmowa dokumentacja z całej historii zmian tego miejsca oraz zmagań Kuby z leśnym żywiołem.

Gdy wybierzecie się do Kuźni Spokoju czeka na Was wiele niezapomnianych atrakcji i ciekawych spotkań. Doświadczenia zebrane przez Kubę podczas podróży oraz pasja motoryzacyjna mogą stać się wspólnym mianownikiem wielu opowieści przy wieczornym stole w biesiadnej wiacie.

Istnieje również możliwość skorzystania z wieloletniego doświadczenia Kuby jako instruktora techniki jazdy i podniesienia swoich umiejętności w prowadzeniu samochodu, ale przede wszystkim gościnność, humor i dusza cierpliwego nauczyciela pozwoli Wam spędzić w Kuźni Spokoju niezapomniane chwile.

„Po latach podróżowania po różnych zakątkach świata zdecydowanie potwierdzam słowa znanego przysłowia: Cudze chwalicie, swego nie znacie.

Wybierzcie się do Kuźni Spokoju, aby odpocząć, osiągnąć wewnętrzną równowagę, spokój duszy oraz by móc dalej na tym fundamencie budować swoje szczęście. Będzie mi niezmiernie miło jeżeli będę mógł Wam w tym choć odrobinę pomóc.

Serdecznie zapraszamy do Kuźni Spokoju.”

Kuba Bielak

                                           

Kuba Bielak

var audio = document.getElementById("myaudio"); audio.volume = 0.8;